Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 6.45-18.15

Įstaigos darbuotojai

Su įstaigoje dirbančiais darbuotojais galima susisiekti telefonu (8 315) 75 580.

 

MOKYKLOJE DIRBANTYS MOKYTOJAI

 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Rima Bagdanavičienė Specialiosios klasės mokytoja Specialiojo pedagogo metodininko
2. Virginija Čemerkienė Specialiosios klasės mokytoja Vyresniojo specialiojo pedagogo
3. Martuka Teišerskienė Lavinamosios klasės mokytoja Vyresniojo specialiojo pedagogo
4. Darius Moraza Lavinamosios klasės mokytojas Vyresniojo specialiojo pedagogo
5. Jurgita Milnerienė Specialiosios klasės mokytoja Vyresniojo specialiojo pedagogo
6. Neringa Valiūnaitė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Socialinio pedagogo
7. Rasa Urbanavičienė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
8. Eglė Totorienė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Vyresniojo priešmokyklinio ugdymo pedagogo
9. Birutė Pangonienė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Pradinių klasių mokytojo
10. Justina Tamulynienė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Socialinio pedagogo
11. Rasa Naruševičienė Muzikos mokytoja Muzikos mokytojo metodininko
12. Gintarė Šimoniūtytė Tikybos mokytoja Tikybos mokytojo

 

DARŽELYJE DIRBANTYS MOKYTOJAI 

 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Nijolė Karčiauskienė Priešmokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
2. Irena Petrikonytė Specialiosios ikimokyklinės

grupės auklėtoja

Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
3. Kristina Baciuškaitė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
4. Daiva Rutkauskienė Specialiosios ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
5. Jadvyga Simanauskienė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
6. Daiva Blaškevičiūtė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
7. Danutė Skirkevičienė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Ikimokyklinio ugdymo auklėtojo metodininko
8. Laimutė Karvelytė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
9. Liudmila Masionienė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
10. Zita Buinickaitė Ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
11. Angelė Plutulevičiūtė Priešmokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo
12. Laima Stankauskienė Specialiosios ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo pradinių klasių mokytojo
13. Nijolė Mikalonienė Specialiosios ikimokyklinės grupės auklėtoja Vyresniojo ikimokyklinio ugdymo auklėtojo

 

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

 Eil.

Nr.

Vardas, pavardė Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Gitana Skromovienė Mokyklos logopedė Vyresniojo logopedo
2. Danguolė Lekavičienė Darželio logopedė Vyresniojo logopedo
3. Laura Klimavičiūtė Socialinė pedagogė Vyresniojo socialinio pedagogo
4. Tomas Gurskis Kineziterapeutas
5. Jolanta Vitkevičienė Kineziterapeutė
6. Angelė Bardzilauskienė Masažuotoja
7. Marytė Bandonienė Maitinimo organizavimo ir higienos priežiūros specialistė
8. Jovita Želnienė Ergoterapeutė

 

 

NEPEDAGOGINIAI DARBUOTOJAI

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos
1. Angelė Valūnienė Mokytojo padėjėja
2. Edita Kiliuvienė Mokytojo padėjėja
3. Daiva Vaitkevičienė Mokytojo padėjėja
4. Rūta Krikščiūnienė Mokytojo padėjėja
5. Kristina Rutkauskienė Mokytojo padėjėja
6. Aldona Rinkevičienė Mokytojo padėjėja
7. Liucija Jakštonienė Mokytojo padėjėja
8. Birutė Kaminskienė Auklėtojos padėjėja
9. Renė Minsevičienė Auklėtojos padėjėja
10. Vida Balionienė Auklėtojos padėjėja
11. Alina Miliauskienė Auklėtojos padėjėja
12. Andželika Adomaitienė Auklėtojos padėjėja
13. Asta Sinkevičiūtė Auklėtojos padėjėja
14. Irena Pigagienė Auklėtojos padėjėja
15. Violeta Balionienė Auklėtojos padėjėja
16. Birutė Dirsienė Auklėtojos padėjėja
17. Janina Krikščiūnienė Auklėtojos padėjėja, budėtoja
18. Stasė Balčiūnienė Auklėtojos padėjėja
19. Aida Siaurukienė Auklėtojos padėjėja
20. Ramvyta Pultarackienė Auklėtojos padėjėja
21. Stanislava Karčiauskienė Virėja
22. Jurgita Rizgelienė Virėja
23. Regina Babarskienė Virėja
24. Julė Jonynienė Valytoja
25. Algis Zubrickas Įrenginių aptarnavimo ir einamojo remonto darbininkas
26. Juozas Laniauskas Kiemsargis, pagalbinis darbininkas