Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 6.45-18.15

PASIDALINKIME DRAUGYSTE

Alytaus „Vilties“ mokyklos-darželio vaikai lapkričio 13-29 dienomis dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“. Projekto organizatorius – Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“.

Daugiau nei dvi savaites grupėse ir klasėse buvo organizuojama veikla, kelianti teigiamas emocijas: buvo skaitomi ir aptariami kūriniai apie draugystę, tarpusavio santykius, vyko pokalbiai, diskusijos, minčių lietus ir kt. draugystės tema, vaikai žaidė didaktinius žaidimus, buvo organizuotas draugiškas paštas – vaikai, pedagogai draugams rašė, piešė laiškus, gamino draugystės apyrankes ir lėles.

2017 m. lapkričio 29 d. vyko akcija „Draugystės girlianda“, skirta Draugo dienai paminėti. Akcijos metu vaikus aplankė personažai Mažylis ir Karlsonas, pasakojo vaikams kaip svarbu turėti draugą, padėti savo draugui, pamatyti draugą šalia esančiame bendraamžyje. Mažylis ir Karlsonas su vaikais žaidė žaidimus, dainavo daineles, šoko skambant linksmai muzikai. Iš savo pagamintų lėlių vaikai sukūrė draugystės girliandą, džiaugėsi tokiu gausiu draugų būriu.