Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 7.00–17.30

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Nedrąsūs pirmokų žingsniai, vienoje rankoje laikant margaspalves rudenines gėles, o kitoje vis dar spaudžiant tėvelių ranką, plačios mokinių šypsenos veiduose po kelių mėnesių vasaros atostogų susitikus draugus, šiek tiek susirūpinę, bet laimingi mokytojų veidai – tai akimirkos iš “Vilties” mokyklos – darželio jau 23 – osios mokslo metų pradžios šventės.

Mokinius, jų tėvus ir mokytojus su švente pasveikino 3 spec. klasės mokytoja Rima Bagdanavičienė, linkėdama ir toliau būti kantriems, draugiškiems, kūrybingiems bei įgyvendinti numatytus tikslus. Šventę nuotaikingai pradėjo 3 klasės mokinukai Emilija, Viktoras ir Klaudijus su dainele apie rudenį.

Mokyklos direktorė Irmina Pajarskienė, tarusi sveikinimo žodį visiems šventės dalyviams, pristatė būsimus pirmokų mokytojus Virginiją Čemerkienę ir Darių Morazą, bei įteikė mažiesiems naujokėliams pirmokų pasus.  

Šventės dalyviai klausėsi mokinių atliekamų dainelių, dalinosi vasaros įspūdžiais, vieni kitiems linkėjo sėkmingų, kūrybingų mokslo metų. Pabaigoje visi mokiniai dovanų gavo simbolinį obuoliuką su užrašytu linkėjimu.