Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 7.00–17.30

SPORTO ŠVENTĖ – MAŽOSIOS OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS

Šių metų gegužės 30-ą dieną „Vilties“ mokyklos-darželio specialiųjų ir lavinamųjų klasių mokiniai šventė netradicinę dieną mokykloje. Ji buvo skirta aktyviam judėjimui ir sveikatingumui.

Sporto šventėje dalyvavo 6 komandos: „Boružiukai“ – raudonoji spalva, „Kamuoliukai“ – oranžinė spalva, „Lašeliai“ – mėlyna spalva, „Žalgiris“ – žalia spalva, „Spindulėliai“ – geltona spalva ir „Baltukai“ – balta spalva. Taip pat kiekviena komanda turėjo savo talismaną, kaip ir tikrosiose Olimpinėse žaidynėse.

Šventės organizatoriai pasistengė, kad sportinės užduotys būtų kuo įdomesnės ir atitiktų specialiųjų poreikių mokinių fizinį pajėgumą. Čia reikėjo parodyti kojų miklumą ir rankos taiklumą, kūno lankstumą ir bendrą orientaciją, ištvermę ir jėgą. Emocijos veržėsi pro kraštus – visi norėjo užduotis atlikti kuo tiksliau.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai nudžiugino visus savo muzikiniu pasirodymu. Jie atliko du šokius. Dalyviai irgi prisijungė prie šokančiųjų ir visi drauge linksmai šoko.

Šventės pabaigoje mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Radmila Krividienė visų komandų dalyviams įteikė medalius ir komandai padėką už aktyvų dalyvavimą šventėje.