Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 7.00–17.30

DIENA MUZIEJUOSE

Ar žinote kur gyvena mūzos? Muziejuje. O ką jos veikia, gal miega? Ateikite ir pažadinkite jas! Pakeliauti su jomis po stebuklinį meno pasaulį, atrasti Čiurlionio fantazijų šalį ir užsukti į pasakišką velnių karalystę buvome pakviesti ir mes.

Rugsėjo 18 d. lavinamųjų ir specialiųjų klasių mokiniai, jų mokytojai, tėveliai aplankė M.K. Čiurlionio dailės bei Velnių muziejus.

Edukacinio užsiėmimo „Debesų pasakos“ metu keliavome po Čiurlionio paveikslų debesis, kurie įgauna netikėčiausias formas, seka paslaptingas pasakas ir užmena daug įdomių mįslių juos tyrinėjančiam žiūrovui. Praktinės užsiėmimo metu kūrėme savas istorijas, eksperimentuodami, piešdami, klijuodami debesų aplikacijas. Pabaigoje klausėmės simfonijos „Miške“.

Toliau keliavome į vienintelį pasaulyje velnių muziejų, kuriame saugoma per 3 tūkstančius velniukų – vaizduojamosios ir taikomosios dailės kūrinių bei suvenyrų. Didžiąją jų dalį sudaro velniukai iš medžio, stiklo, tekstilės, porceliano, popieriaus. Kartu su velniais renkamos kaukės, raganos, mitų ir pasakų personažai.