Menu Close

GAMINO „SLAIMUS“

Šiandien „Pakalnučių“ ir „Bijūnėlių“ grupių vaikai išbandė smagią sensorinę veiklą – gamino „slaimus“ iš krakmolo, skutimosi putų ir spalvotų dažų. Jie minkė, maišė, stebėjo kaip krakmolas, putos ir dažai virsta švelnia, spalvota ir žaisminga mase. Veikla suteikė daug gerų emocijų, stiprino smulkiąją motoriką, skatino kūrybiškumą, leido mokytis per žaidimą, patirtį ir atradimą.
Skip to content