Alytaus miesto biudžetinė įstaiga

Volungės g. 28, LT-63182 Alytus

Juridinių asmenų registras. Kodas 191055146

Tel. (8 315) 75 580, (8 315) 75 560

vildm@viltis.alytus.lm.lt

Darbo laikas:  I-V 7.00–17.30

PRAMOGOS KAUNE

Pasinaudodami kultūros pasu, kuris 2018 rugsėjo-gruodžio mėn. skirtas pradinių klasių mokiniams, kai kiekvienam pradinukui skiriamo 5 eur., specialiųjų poreikių mokiniai, vyko į Kauno miestą, kur lankėsi „Curio City” pramogose, tai miestas smalsiems vaikams. Čia vyko edukacinė programa sudaryta iš trijų dalių.

I dalis – pažintis su muzikos menu. Mokiniai susipažino su muzikos instrumentų istorija, eksperimentavo su ritmu ir garsais, pasinaudojant skirtingų rūšių būgnais, varpeliais, metalofonu, ksilofonu, gitara ir kitais muzikos instrumentais. Susipažino su radijo įrašų studijos veikimo principais.

II edukacinės programos dalyje mokiniai susipažino su piešimo menu, jo priemonėmis ir praktiškai visa tai išbandė. Pasinaudojant interaktyviais stendais, mokiniai susipažino su spalvų maišymu, sužinojo, kokios yra pagrindinės, antrinės ir tretinės spalvos, kurios spalvos yra šiltos, o kurios šaltos, kaip jas derinti tarpusavyje.

Paskutinėje III dalyje mokiniai rinkosi į amfiteatrą. Ten susipažino su skirtingais muzikos žanrais (klasikine ir liaudies muzika, bliuzu, džiazu, roku ir kt.), mokėsi šokti įvairius šokius, nuo liaudies iki hiphopo.

Tikime, kad žaidybinės, edukacinės ir meninės veiklos, įdomiausi faktai ne tik padėjo ugdyti kultūrinį sąmoningumą, bet ir kartu atradome naudingos informacijos apie skirtingas meno sritis, įvairias kūrybines profesines veiklas, supratome kultūros vertę.